Warning: Undefined variable $class in /home/activita/domains/spuniterra.pl/public_html/wp-content/themes/mymotyw/header.php on line 44
class="aktualnosci-template-default single single-aktualnosci postid-2852 tribe-no-js elementor-default elementor-kit-1906">
Home » Aktualności » Informacja z dnia 17.02.2021

Informacja z dnia 17.02.2021

Domyślny text


Informujemy, że w dniu 17.02.2021 Dyrekcja Szkoły Podstawowej Uni-Terra wraz z Organem Prowadzącym Wyższą Szkołą Uni-Terra w Poznaniu podjęła decyzję o zamknięciu szkoły Podstawowej Uni-Terra w Poznaniu i zawieszeniu w dniu 17.02.2021 zajęć dydaktyczno-opiekuńczych w związku z możliwością wystąpienia zagrożenia bezpieczeństwa uczniów związanego z utrudnieniem w organizacji zajęć w placówce, wynikającej z wysokiej absencji pracowników szkoły.
Wczoraj grupa naszych nauczycieli i asystentów została zaszczepiona przeciwko COVID. W dniu szczepienia byliśmy poinformowani przez lekarza o możliwych objawach i sposobach radzenia sobie z możliwym objawem gorączki.

U większości zaszczepionych pracowników wystąpiły objawy uniemożliwiające dzisiejszą pracę. Dodatkowo jesteśmy w trakcie sezonu infekcji i kilkoro naszych pracowników od początku tygodnia jest na zwolnieniu chorobowym. Szkoła jest placówką do której uczęszczają dzieci z różnymi niepełnosprawnościami, które wymagają szczególnego wsparcia i nadzoru. Kierując się przede wszystkim bezpieczeństwem naszych Uczniów, podjęliśmy decyzję o czasowym zawieszeniu zajęć.

Naszym nauczycielom życzymy dużo sił i szybkiego powrotu do zdrowia!

image

Aktualności
i wydarzenia

zobacz wszystkie

Grupa Uniterra

Jest to grupa podmiotów wzajemnie powiązanych i działających na miarę szeroko rozumianego systemu oświaty.

SP UNITERRA

ul. Łozowa 77

61-448 Poznań

tel.: 723 895 743

e-mail: sekretariat@spuniterra.pl

www.spuniterra.pl

image